- Komerční sdělení -finance
DomůZahradaPotkan ve snech

Potkan ve snech

Když se potkan objeví ve vašem snu, často přináší poselství týkající se vaší kariéry. Příchod potkana do vašeho povědomí vás vybízí, abyste se sami sebe zeptali: „Zlenivěli jste? 

Nebo pracujete příliš mnoho a zapomínáte na domov a srdce?“. V obou případech vám potkan přichází připraven pomoci tím, že vám nabízí předvídavost a schopnost přizpůsobit se a zároveň nasměrovat změnu k tvůrčímu řešení.

Potkan se vám jako duchovní zvíře může zjevit, když si potřebujete vzít zpět, co vám patří, nebo bránit své území. Když vyskočí z potápějící se lodi, přichází vás varovat, abyste měli čas se zachránit.

Měli byste také věnovat pozornost tomu, jakým směrem se potkan pohyboval, když se objevil. Pohyboval se váš zvířecí spojenec na sever, jih, východ nebo západ? 

Šlo směrem k vám, nebo od vás? Všechny posledně jmenované detaily jsou důležité při dekódování symboliky a významu poselství.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak rychle se pohybuje či jak dlouho žije lenochod nebo jaké zvíře je vlastně spjato se znamením kozoroh a pak také zda je každý štír jedovatý či nikoliv a jací jsou lidé v tomto znamení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek